Сільвестров Максим Олександрович

Хірург Сільвестров Максим Олександрович

Спеціалізації:

хірург
онкохірург


Лікар хірург, онкохірург, онколог
Лікар вищої категорії. Досвід роботи 21 рік.

Один з найдосвідченіших в Україні фахівців з методики визначення сторожових лімфовузлів для пухлин різних локалізацій. Має досвід роботи з провідними ізраїльськими онкологами, досвід лікування пацієнтів з усіма типами післяопераційних ускладнень (в т. ч. формуванням свищів різної локалізації). Є автором і співавтором понад 20 наукових робіт.

Здійснює весь спектр операцій при злоякісних і доброякісних утвореннях молочних залоз з урахуванням сучасних вимог до естетики і можливостей реконструкції (власними тканинами і з застосуванням імплантів). Операцій з видалення пухлин м’яких тканин (різних локалізацій) з реконструкціями будь-якого рівня складності. Володіє всіма видами біопсій під контролем УЗ або КТ (від молочної залози до трепан-біопсії тіл хребців), методом дренування рідинних утворень під контролем УЗ і КТ (зокрема зовнішнє біліарне дренування, дренування абсцесів, кіст печінки, черевної порожнини і тазу)

Володіє повним набором ургентних і планових загальнохірургічних втручань (лікування шлунково-кишечного тракту, гриж різної локалізації з урахуванням сучасних можливостей), операцій в проктології (всі методи лікування геморою, анальних тріщин, епітеліальних куприкових ходів, лікування гострого і хронічного парапроктиту, зокрема з використанням біотехнологій).

Сертифікати та дипломи