Про нас

У центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» функціонує амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне відділення.

У поліклінічному відділенні центру можна отримати консультацію лікарів наступних спеціальностей: гінеколога, уролога, хірурга, ортопеда-травматолога, терапевта, невролога, кардіолога, проктолога і інших лікарів. А також здати аналізи і пройти ендоскопічне або ультразвукове обстеження.

Стаціонарне відділення медичного центру «АВІЦЕННА МЕД» має в своєму розпорядженні дві операційні, забезпечені сучасною технікою, має палату інтенсивної терапії. Післяопераційний період пацієнти проводять в одній з десяти палат підвищеної комфортності, з можливим відвідуванням родичів. Цілодобово в відділенні чергують лікарі та медсестри, до яких Ви можете звернутися з запитаннями.

Відгуки про клініку АВІЦЕННА МЕД

За порівняно невеликий час роботи нашої клініки, ми отримали велику кількість позитивних відгуків від наших клієнтів. Партнери нам довіряють, а клієнти – рекомендують. Це надихає нашу команду – значить наша праця не дарма і ми докладемо всіх зусиль для виправдання вашої довіри і підтримки рейтингу нашої клініки. Ви можете ознайомитися з відгуками про клініку АВІЦЕННА МЕД на таких незалежних порталах:

Рейтинг клієнтів:

4.9

Кількість відгуків:

94

Рейтинг клієнтів:

8.1

Кількість відгуків:

20

Рейтинг клієнтів:

5.0

Кількість відгуків:

5

Фотогалерея

Наші партнери