Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД»

 

Ваше здоров’я – найбільша цінність для нас.
Наші ресурси, можливості і персонал – запорука якісного лікування.
Ми завжди готові допомогти вам!

We speak English
نحن نتكلم الانجليزية

Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» був відкритий влітку 2017р.

Надає повний спектр діагностичних, лікувальних, хірургічних та реабілітаційних послуг, оснащений сучасним високотехнологічним обладнанням, має стаціонарне та амбулаторне відділення, а консультують пацієнтів фахівці різних напрямків.
Медичний центр названий на честь лікаря, вченого, філософа Авіценни, який створив трактат «Книга зцілення», в якому поєднав знання різних сфер життя людини – біологію, фізику, геометрію, психологію, арифметику і ін.

Цінова політика центру знаходиться в доступному ціновому сегменті.

У центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» функціонує амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне відділення.
У поліклінічному відділенні центру можна отримати консультацію лікарів наступних спеціальностей: гінеколога, уролога, хірурга, терапевта, невролога, кардіолога, проктолога і ін., Здати аналізи і пройти ендоскопічне або ультразвукове обстеження.

Стаціонарне відділення медичного центру «АВІЦЕННА МЕД» має в своєму розпорядженні три операційні, оснащені за останнім словом техніки та палату інтенсивної терапії. Післяопераційний період пацієнти проводять в одній з десяти палат підвищеної комфортності, з можливим відвідуванням родичів. Цілодобово в відділенні чергують лікарі та медсестри, до яких Ви можете звернутися по всіх питаннях, що Вас цікавлять.

Основний напрямок центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» – 3D лапароскопічні операції . Це новий унікальний малотравматичний метод оперативного втручання, що дозволяє пацієнтові швидко повернутися до звичного способу життя і мінімізувати ризик ускладнень.

Переваги Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД»:

  1. Багатопрофільний медичний центр, орієнтований на повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей.
  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  3. Високопрофесійні лікарі, які постійно вдосконалюють свої знання та навички.
  4. Наявність амбулаторно-поліклінічного та стаціонарного відділень (денний і цілодобовий стаціонар).
  5. Власна лабораторія, що дозволяє швидко і якісно зробити всі необхідні аналізи (можливість проведення аналізів в режимі CITO!).
  6. Проведення переважно малотравматичних 3D лапароскопічних операцій, відновний період після яких значно легше і коротше.
  7. Тісний взаємозв’язок між лікарями для досягнення найкращих результатів лікування.
  8. Уважний штат медичного персоналу.
  9. Лояльна цінова політика при високій якості послуг, що надаються.
  10. Зручне територіальне розташування (близькість до метро).

У сучасному світі у людей мало часу прислухатися до себе і свого здоров’я. Тому робота фахівців медичного центру «АВІЦЕННА МЕД» орієнтована на те, щоб ви мали можливість отримати необхідну допомогу в одному місці, в комфортних умовах і максимально швидко. Саме з цієї причини багато хто довіряє своє здоров’я і здоров’я своїх близьких співробітникам нашої клініки. У нас ви можете отримати всі необхідні консультації, пройти повне обстеження і здати аналізи.

Ми поважаємо ваш вибір і зробимо все можливе, щоб бути гідним його!