АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар

Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має в своєму розпорядженні власний хірургічний стаціонар.

Це дає можливість лікарям не тільки надавати якісні консультації пацієнтам та проводити комплексну діагностику, а й вдаватися до радикальних заходів у випадку необхідності. Якщо призначене лікування препаратами не дає бажаного результату або пацієнт надходить із загостренням захворювання, то в хірургічному стаціонарі фахівці виконають будь-яку за складністю операцію.
У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» здійснюють традиційні хірургічні втручання, але основну перевагу віддають проведенню малоінвазивних операцій і діагностичних обстежень (лапароскопічних, ендоскопічних). Унікальність клініки в тому, що в своєму розпорядженні лікарі мають ультрасучасний, високоточний 3D-лапароскоп. Завдяки цьому обладнанню, хірурги можуть виконувати велику кількість операцій з мінімальним ризиком для здоров’я пацієнтів, при цьому зберігаючи високу результативність. А ще знижується ймовірність розвитку інфекцій, крововтрати, скорочується відновний період. До того ж для пацієнтів малоінвазивна хірургія означає більший психологічний комфорт.
Після проведення операції пацієнтів переводять в зручні сучасні палати на 1-3 ліжка. При необхідності тут можуть залишитися і родичі хворого. Всі зручності, особлива атмосфера, цілодобовий медичний нагляд створять комфортні умови для швидкого відновлення.

Багато клінік представляють комплексні послуги з діагностики та лікування, але Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» заслуговує на особливу увагу через безліч переваг:

 1. Високоточне сучасне обладнання.
 2. Спеціалісти центру мають великий досвід роботи, постійно вдосконалюють знання і навички, переймають досвід закордонних колег, беруть участь у міжнародних конференціях і симпозіумах.
 3. Широкі можливості для вибору способу хірургічного лікування (як проведення традиційних порожнинних операцій, так і використання малотравматичних методик).
 4. Комфорт перебування в клініці в післяопераційний період.

У хірургічному стаціонарі Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» лікарі виконують різні оперативні втручання:

 • гінекологічні ,
 • урологічні ,
 • гастроентерологічні ,
 • баріатричні,
 • та інші операції.

Ургентні операції

У медичному центрі «АВІЦЕННА МЕД» проводяться ургентні операції. Це операції, які вимагають термінового лікарського хірургічного втручання і загрожують серйозними ускладненнями або смертю для даного хворого.

У нас ви зможете отримати допомогу при:

 1. Камінь в сечоводі.
 2. Гостра затримка сечі.
 3. Перекрут яєчка у дорослих і дітей.
 4. Апендицит.
 5. Позаматкова вагітність.
 6. Перекрут маткової труби.
 7. Розрив кісти яєчника та інші.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02; (044) 337-90-30