АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Пластична хірургія

Сьогодні все більшим попитом користуються послуги пластичних хірургів. Чоловіки хочуть виглядати соліднішими і привабливішими, жінки – свіжішими і молодшими. Всі хочуть бути впевненими в собі і своєму зовнішньому вигляді. Тож все частіше пластичні операції виконуються не за медичними показаннями, а тільки за бажанням людини. На щастя, перелік послуг сучасних пластичних хірургів здатний задовольнити будь-які запити. Можна поліпшити контури обличчя і тіла, щось прибрати, щось додати …

Можливості дійсно безмежні і це хороша можливість продовжити молодість, підняти самооцінку і підвищити впевненість в собі.

Пластичні хірурги Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» в Києві здатні задовольнити будь-які побажання відвідувачів щодо поліпшення зовнішнього вигляду.

Серед найбільш затребуваних послуг:

 • Пластична хірургія обличчя . Розгладження зморшок, поліпшення контурів обличчя, корекція вушних раковин та ін.
 • Пластична хірургія молочних залоз . Одна з найпопулярніших останнім часом процедур (зменшення / збільшення розміру грудей, протезування після онкологічних захворювань, підтяжка грудей, лікування гінекомастії у чоловіків).
 • Створення сосково-ареолярного комплексу . Застосовується після перенесених травм і оперативних втручань.
 • Пластична хірургія живота . Незважаючи на складність операції, вона досить затребувана. Видаляються надлишки шкіри і жирових відкладень. Часто до такої пластики вдаються жінки після вагітності, щоб поліпшити вигляд передньої черевної стінки.
 • Ліпофіллінг – пересадка жирової тканини. Цілком безпечна операція, тому що використовується власний матеріал пацієнта.
 • Ліпосакція – видалення жирової тканини для корекції фігури. Але це не є способом лікування ожиріння, тому що не усуває причину.
 • Видалення рубців введенням препаратів або силіконових пластин, ліпофіллінгом, мікродермабразією, видаленням та ін. Вибір методу обумовлений багатьма факторами (розміром, формою, місцем розташування, давністю існування рубця).
 • Інтимна пластика . Застосовується для зміни форми статевих губ і відновлення дівочої пліви у жінок, розміру або форми статевого члена у чоловіків.

Пластична хірургія будь-якої складності

 • Естетична хірургія обличчя
 • Естетична хірургія молочних залоз
 • Формування сосково-ареолярного комплексу
 • Ліпосакція
 • Ліпофілінг – жирова трансплантація
 • Естетична хірургія живота
 • Інтимна пластика
 • Програма роботи з рубцями

Записатися на безкоштовну консультацію

  Акційна пропозиція від Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД»

  Хірурги в «АВІЦЕННА МЕД» мають у своєму розпорядженні два операційних зали. Всі вони оснащені за останнім словом техніки і призначені для проведення операцій в найсуворіших стерильних умовах. Стаціонарне відділення пропонує всім своїм клієнтам післяопераційний догляд на найвищому рівні.

  Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» оснащений сучасним обладнанням, комфортними умовами в палатах.

  Пластичні хірурги центру – фахівці високого класу. У вас є можливість в одній установі одержати консультацію лікаря, пройти необхідну діагностику і провести саму операцію в максимально комфортних умовах.

  Пластичний хірург в Центрі прогресивної медицини «АВИЦЕННА МЕД» це – результат на високому рівні.

  Скористайтеся послугами провідного відділення пластичної хірургії і запишіться на консультацію!

  Записатися на прийом до пластичного хірурга Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна кількома способами:
  звернувшись до нас за телефонами:

   +38(044) 337-90-30

   +38(096) 100-34-02

   +38(050) 100-34-02

  або заповнивши онлайн-форму на сайті.

  Ми разом підберемо зручний вам час прийому, а наші фахівці допоможуть вирішити ваші проблеми зі здоров’ям.

  Роботи виконані нашими фахівцями

  ‼️Вперше в Україні‼️

  До пластичних хірургів часто звертаються жінки з специфічною будовою фігури, у яких відсутні ознаки талії. І ніякі фізичні вправи не можуть виправити цю ситуацію.
  Єдиний вихід – пластична хірургія. Але операція з видалення ребер зазвичай проводиться відкритим методом, який залишає значні рубці.

  У нашій клініці операція по резекції ребер була проведена лапароскопічним методом. В такому випадку залишилися невеликі шрами в області бікіні, що не видно під купальником.

  Лапароскопічна резекція ребер - клініка АВІЦЕНА МЕД

  Пацієнтка прийшла на прийом через 6 міс. після операції. Вона залишилася задоволена результатом: м’язи черевного преса скоротилися, створюючи приголомшливий візуальний ефект – талія помітно зменшилася в обсязі, з’явилися жіночні вигини тіла.

  Операцію провів хірург, лікар найвищої категорії, кандидат медичних наук Юсеф Рамі Мухамедович .

  Для жінок, які хочуть сформувати тонку талію за допомогою пластичної операції без рубців і шрамів, є унікальна можливість провести лапароскопічну резекцію ребер в «АВІЦЕННА МЕД»!