Діагностика і клінічні аналізи

Відділення діагностики Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має в своєму розпорядженні сучасне, високоточне технічне оснащення. Завдяки цьому, різні недуги можна виявити на ранніх стадіях розвитку. Але також важливо, щоб користувалися цим обладнанням фахівці, які вміють правильно і в повній мірі застосовувати всі можливості техніки. У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» ці два фактори поєднуються ідеально – сучасне оснащення і висока кваліфікація лікарів.

 • Клінічна лабораторі, АВІЦЕННА МЕД
  Клінічна лабораторія
 • Ультразвукова діагностика (УЗД) АВІЦЕННА МЕД
  Ультразвукова діагностика (УЗД)
 • Електрокардіографічне дослідження серця (ЕКГ) АВІЦЕННА МЕД
  Електрокардіографічне дослідження серця (ЕКГ)
 • Ендоскопія АВІЦЕННА МЕД
  Ендоскопія

Види діагностики

При необхідності для діагностики та лікування різних недуг в Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» використовуються такі види діагностики:

 1. Електрокардіограма.
 2. Ендоскопічне обстеження.
 3. Ультразвукове дослідження, в тому числі можливість виконання біопсії під його контролем.

Важливо відзначити, що Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має у своєму розпорядженні власну лабораторію. Вам не потрібно витрачати час на відвідування інших закладів. Всі аналізи можна зробити в нашій клініці, причому багато з них з них – в режимі CITO.

Якщо у вас є які-небудь сумніви з приводу стану вашого здоров’я, ви спостерігаєте якісь тривожні симптоми, сумніваєтеся в раніше поставленому іншими фахівцями діагнозі, хочете здати аналізи або просто отримати консультацію викокваліфікованого фахівця, звертайтеся до Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД».

Можливості клініки дозволяють вирішувати будь-які проблеми комплексно, за допомогою сучасного обладнання, в короткі терміни і з максимальним комфортом для вас. При необхідності оперативного лікування в клініці є власне хірургічне відділення і комфортні палати стаціонару.

Записатися на прийом на діагностичні процедури до Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

+38(044) 337-90-30
+38(096) 100-34-02
+38(050) 100-34-02

Тут Ви можете ознайомитися з переліком проведених лабораторних досліджень і дізнатися актуальні ціни на проведені діагностичні послуги в центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД».

У вас є питання? Зв'яжіться з нами:


 • Пн-Пт: 8:00-20:00
 • Сб: 9:00-18:00