АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Терапевтичний стаціонар

Терапевтичний стаціонар

Можливості Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» забезпечують повний спектр медичних послуг.

Діагностика, лікування та профілактика хвороб здійснюються і в стаціонарних, і в амбулаторних умовах. При необхідності можливе переведення пацієнтів з одного відділення в інше зі збереженням високої якості медичного обслуговування і широкого переліку діагностичних послуг. Дуже важливим аспектом роботи Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» є профілактика розвитку захворювань, рання діагностика для швидкого лікування і високоякісна терапія вже існуючих недуг. У стаціонарних умовах клініки вам запропонують кваліфіковану допомогу, комфортні палати і цілодобовий медичний нагляд.
Якщо за станом здоров’я або після проведення операції ви маєте потребу в лікуванні в терапевтичному стаціонарі, персонал Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» створить всі умови для швидкого одужання. Турбота, комфорт, особлива атмосфера – абсолютно все налаштовує на те, щоб періоди одужання і відновлення пройшли швидко і максимально приємно. Навіть в разі особливих, непередбачених ситуацій професійна команда лікарів завжди надасть кваліфіковану невідкладну допомогу.

Лікарі Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» мають високу кваліфікацію, постійно вдосконалюють свої знання і знаходяться в курсі найсучасніших методик діагностики та лікування різних захворювань.

Серед показань для госпіталізації пацієнта і його стаціонарного лікування:

  1. В ендокринології (ангіо- і нейропротекторна терапія, декомпенсація або ускладнення цукрового діабету та ін.)
  2. У кардіології (легенева гіпертензія, гострий коронарний синдром, декомпенсація серцевої недостатності, необхідність в кардіоверсії і проведенні плевральної пункції ін.)
  3. У пульмонології (пневмонія, гідроторакс, загострення хронічної обструкції та ін.)

В умовах стаціонару Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» ви отримаєте кваліфіковану допомогу в комфортних умовах. Завжди є можливість проконсультуватися з різними фахівцями для вибору кращого варіанту лікування.

Центр має у своєму розпорядженні:

  • власну палату інтенсивної терапії,
  • можливість терміново зробити аналізи
  • і провести необхідні обстеження (ЕКГ, ЕхоКГ , УЗД).

Це дозволяє в найкоротші терміни реагувати на стан пацієнта і коригувати призначення.

Якщо ви хочете довірити своє здоров’я професіоналам, звертайтеся до Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД»!

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02; (044) 337-90-30