АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Терапія

Лікар терапевт, Київ — клініка АВІЦЕННА МЕДПри появі будь-яких скарг людина в першу чергу звертається до лікаря терапевта.

І мова йде не тільки про звичайну застуду. Перед тим як звернутися до лікаря вузької спеціалізації, необхідно зрозуміти, до кого ж саме варто йти. У цьому теж допоможе терапевт (сімейний лікар).
Важливо не тільки провести всі необхідні обстеження, а й вислухати пацієнта, прийняти до уваги всі наявні симптоми, а також і психологічний стан людини, його відчуття.
Терапевт повинен не тільки призначати відповідне поставленому діагнозу лікування, але і вміти ідентифікувати захворювання, які тільки воно починає розвиватися. І, відповідно, дуже важливо застосовувати правильні методи для профілактики недуг. Для цього терапевт дає рекомендації щодо приймання вітамінів, корекції способу життя, режиму харчування.
При комплексному обстеженні лікар терапевт часто бачить не тільки ті проблеми, з якими пацієнт до нього звернувся, але і може діагностувати недуги, які симптомно поки себе не проявили. У таких випадках при необхідності він направляє людину до лікаря вузької спеціалізації.

У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» терапевти діагностують і лікують патології:

  • сечостатевої та серцево-судинної систем;
  • органів дихання і травлення;
  • ГРВІ та ГРЗ;
  • загальні розлади.

При необхідності здійснюється призначення заходів для профілактики загострення хронічних недуг, а також спостереження протягом всього курсу лікування.

Прийом терапевта проходить за попереднім записом.
Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна звернувшись до нас за телефонами:

 +38(044) 337-90-30

 +38(096) 100-34-02

 +38(050) 100-34-02