АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Хірургія

Запис на прийом до лікаря хірурга - приватна клініка АВИЦЕННА МЕД, Київ

Лікар хірург – первинний прийом

Хірургічне відділення Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» надає всі можливості для точної діагностики та якісного лікування пацієнтів.

Крім консультації хірурга, можливий прийом у лікарів суміжних спеціальностей (судинний, пластичний, щелепно-лицьовий хірург, онколог, мамолог і ін.).
Всі лікарі хірурги нашої клініки володіють великим практичним досвідом в різних сферах хірургії. Умови центру дають можливість не тільки консультувати пацієнтів, але і проводити подальше стаціонарне лікування. Це означає, що наші лікарі можуть надати допомогу на будь-якій стадії захворювання і мають всі можливості для надання якісного лікування.
Оснащення Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» відповідає найвищим сучасним вимогам. У стінах клініки представлено все необхідне діагностичне та сучасне хірургічне обладнання. Хірурги центру мають можливість користуватися і лабораторною діагностикою (в т. ч. в режимі CITO!).

При необхідності амбулаторного лікування хірург призначить схему терапії. Ви завжди можете звернутися з питаннями до лікаря для контролю ефективності лікування і коректування призначень. Також можливе проведення великого спектра операцій в умовах поліклініки як при місцевому наркозі, так і при загальній анестезії.

Що лікуємо

В умовах денного стаціонару можна:

 1. Виконати біопсію.
 2. Максимально акуратно видалити утворення м’яких тканин, не залишаючи косметичних дефектів (бородавки, фіброми, папіломи, ліпоми, кондиломи, атероми).
 3. Видалити сторонні тіла або імплантати.
 4. Усунути гнійно-запальні процеси м’яких тканин (паронихії, флегмони, гематоми, карбункули, панариції, фурункули, абсцеси).
 5. Вирішити проблему врослих нігтів і їх грибкового ураження.
 6. Виконати перев’язки при наявності ран (в тому числі післяопераційних), гнійно-запальних процесів, трофічних виразок та інших патологій.

Якщо є необхідність проведення оперативного втручання, в Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» Ви отримаєте весь спектр послуг.

Клініка має в своєму розпорядженні сучасне високотехнологічне європейське обладнання для виконання будь-яких операцій, а кваліфіковані фахівці, маючи величезний досвід, можуть виконати як традиційні, так і малотравматичні (лапароскопічні) хірургічні втручання. При цьому лікарі володіють необхідними знаннями сучасних міжнародних протоколів з діагностики та лікування.

У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» максимальну кількість операцій лікарі намагаються виконувати малотравматичними методами – за допомогою лапароскопа або лазера. Лапароскопічні хірургічні операції – це сучасний метод проведення оперативних втручань.

Зокрема, за допомогою даного методу можливо:

 • видалення жовчного міхура,
 • пупкової і пахової гриж, кіст різної локалізації,
 • доброякісних та злоякісних новоутворень різної локалізації,
 • апендициту,
 • проведення баріатричних операцій,
 • і багато іншого.

Записатися на прийом до хірурга Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна звернувшись до нас за телефонами:

 +38(044) 337-90-30

 +38(096) 100-34-02

 +38(050) 100-34-02