АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Хірургія одного дня

Загальна інформація

До недавнього часу у людей слово «операція» асоціювалося з великими втручаннями, тривалим лікарняним, складним відновним періодом, обмеженням працездатності та іншими незручностями. Що вже тут говорити про психологічний дискомфорт ?! Причому навіть просте видалення апендициту супроводжувалося тривалою непрацездатністю, до всього іншого ще й залишався досить великий післяопераційний шрам.
Напружений ритм життя сучасної людини практично не залишає вільного часу. Причому не тільки на відпочинок, але і на тривале лікування. На щастя, високий рівень розвитку медицини може задовольнити будь-які побажання пацієнтів при збереженні якості терапії. Це стосується навіть найскладнішої сфери – хірургії.
Сьогодні все більш популярною стає так звана хірургія одного дня, коли пацієнт не залишається в стаціонарі, післяопераційний відновлювальний період проходить в домашніх умовах під амбулаторним наглядом.

Переваги амбулаторної хірургії:

 1. Не потрібна госпіталізація. Завдяки сучасному обладнанню та високій кваліфікації лікарів, пацієнт повертається додому в той же день або на наступний.
 2. Не потрібен загальний наркоз і велика кількість препаратів.
 3. Малий ризик розвитку ускладнень.
 4. Немає необхідності в цілодобовому спостереженні медичного персоналу.
 5. Короткий відновлювальний період.
 6. Пацієнту не потрібно перебувати на лікарняному (а якщо і є така необхідність, то цей термін становить всього декілька днів).
 7. Якщо потрібно робити перев’язки, то це можна виконувати без відриву від повсякденних справ.
 8. Економія коштів через відсутність необхідності знаходитися цілодобово в клініці.
 9. Незаперечний психологічний комфорт.

Амбулаторна хірургія характеризується тим, що всі маніпуляції зазвичай виконуються за один день – коротка передопераційна підготовка, місцева анестезія, безпосередньо операція. Практично в 100% випадків вже через кілька годин пацієнт може сам пересуватися і йти додому.

Серед виконуваних амбулаторно операцій:

 1. У проктології – видалення гемороїдальних вузлів, поліпів, анальних тріщин, розтин нагноєнь, лікування гострого паропроктиту.
 2. У хірургії – видалення гематом, абсцесів, пароніхіїв, флегмон, панариціїв, шкірних новоутворень, лікування вросших нігтів, їх грибкових уражень, розтин карбункулів, фурункулів та ін.

Амбулаторна хірургія в Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» – це:

 1. Високоточне сучасне обладнання.
 2. Кваліфіковані фахівці, які постійно переймають досвід закордонних колег, беруть участь в міжнародних конференціях.
 3. Комфортні умови.
 4. Післяопераційний супровід.

Записатися на прийом до хірурга Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна звернувшись до нас за телефонами:

 +38(044) 337-90-30

 +38(096) 100-34-02

 +38(050) 100-34-02