АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Поліклініка

Медичний центр «АВІЦЕННА МЕД» почав свою роботу навесні 2017 року.
Клініка має в своєму розпорядженні сучасне поліклінічне відділення, в якому працюють професіонали високого класу. Тут можна отримати консультацію гінеколога, уролога, хірурга, терапевта, невролога, кардіолога та інших лікарів.
Фахівці поліклініки – це лікарі вищої категорії, які мають великий досвід практичної роботи. Вони постійно вдосконалюють свої навички і знання, стежать за новими розробками. Їх злагоджена робота дозволяє створити комфортні для пацієнта умови і налаштувати його на успішну боротьбу з хворобою.
Сучасне обладнання дозволяє провести якісну ультразвукову і лабораторну діагностику, зробити ЕКГ або ендоскопічне обстеження.
Все це в комплексі дозволяє точно встановити діагноз і призначити відповідне лікування, яке буде сприяти швидкому одужанню.

Плазмаферез - очищення крові і печінки, АВІЦЕННА МЕД

Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» “працює з 8.00 до 20.00 з мінімальною кількістю вихідних!
Прийом ведеться за попереднім записом, що вбереже вас від очікувань в чергах.
Керує нашим медичним центром лікар-уролог вищої категорії, хірург, онкохірург, кандидат медичних наук Юсеф Рамі Мухаммедович.

Перед тим як приїхати в медичний центр «АВІЦЕННА МЕД», слід виконати кілька рекомендацій:

  1. Запишіться на прийом за телефонами: (050) 100 34 02, (096) 100 34 02, (044) 337 90 30 або через кнопки запису на сайті.
  2. Для успішної та якісної діагностики перед консультацією і обстеженнями не приймайте сильнодіючі знеболюючі препарати, не пийте алкоголь і не вживайте важкі для перетравлення і пряні страви.
  3. Основні відчуття, скарги, симптоми, їх вираженість, час і місце прояву краще запишіть, щоб надати лікаря максимально детальну інформацію.
  4. Не забудьте взяти з собою на прийом результати аналізів, історію хвороби і наявні виписки.

Ми будемо вдячні, якщо ви попередите про те, що спізнюєтеся або з будь-яких обставин не можете потрапити на прийом до лікаря.