АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Вакуумна терапія

Терапія вакуумними банками – один з найдавніших способів оздоровлення організму, винайдений китайськими цілителями і протягом тисячоліть застосовується в якості немедикаментозного методу лікування. Ключовим інструментом виступають скляні банки, з яких висмоктується повітря для отримання негативного тиску всередині.

Масаж банками вважається ефективним і безпечним методом впливу на організм: з його допомогою можна поліпшити стан практично будь-якого органу. Процедура проводиться фахівцем виключно після ретельної діагностики стану пацієнта.

Принцип дії

Головне завдання вакуумної терапії – стимулювати тіло для активізації обмінних процесів без застосування будь-яких препаратів. Щоб цього домогтися, використовуються спеціальні банки, які можуть або виставлятися на спині уздовж хребта (статичний метод), або рухатися по тілу (ковзаний метод).

У першому випадку тривалість процедури коливається від 10 до 30 хвилин. У другому випадку лікар переміщує банку по шкірі, використовуючи в якості орієнтира енергетичні меридіани. Це невидимі лінії, уздовж яких проходять основні біологічні точки (саме вони використовуються також в голкорефлексотерапії).

Після установки банок всередині них створюється негативний тиск, який забезпечує м’яке розширення тканин, а злегка видозмінені кровоносні судини пропускають елементи крові за межі кровоносних судин. По суті, в тканинах створюються мікрокрововиливи. Це – не побічний ефект терапії, а головний її інструмент для активізації імунних процесів організму.

Баночний масаж забезпечує виведення токсичних продуктів з організму, прискорює процес обміну речовин, допомагає усунути застійні явища крові і тканин, активізує енергетичний потенціал тіла. Пройшовши курс вакуумного масажу, можна навіть поліпшити мозковий кровообіг.

Вакуумна терапія не має рівних за глибиною впливу на тканини, забезпечує тривалий, стійкий ефект. Крім того, вона служить діагностичним інструментом: за характером утворення набряків можна визначити з високою точністю стан тих чи інших систем організму.

Показання до застосування

Терапія вакуумними банками ефективна і безпечна в ряді випадків:

 • Якісний лімфодренаж;
 • Стимуляція кишкової моторики;
 • Нормалізація роботи внутрішніх органів (зокрема, жовчного міхура, нирок, шлунка та ін.);
 • Аутогемотерапія неінвазивного типу (стимуляція імунної системи);
 • Усунення застійних явищ в тканинах;
 • Лікування простудних захворювань;
 • Діагностика системи кровообігу та лімфатичної системи;
 • Усунення стресового стану і патологічної пам’яті зі сполучної тканини (актуально для деяких хронічних процесів);
 • Боротьба з надмірною вагою (особливо ефективна терапія для усунення жирової тканини);
 • Косметичний ефект (поліпшення тонусу шкіри);
 • Антицелюлітний ефект та ін.

Протипоказання

Терапія банками має ряд категоричних протипоказань:

 • Гострі інфекції;
 • Лихоманка;
 • Гнійні і грибкові ураження шкіри;
 • Пухлини будь-якої етіології;
 • Тромбофлебіт і варикоз (2-а і 3-я ступінь);
 • Вагітність (з 2-го триместру).

Вартість послуги

Вакуумний масаж (сухий, 1 сеанс)700,00
Хіджама (1 сеанс)1000,00

Баночний масаж в медицині

Травматологія та ортопедія

Вакуумний масаж – відмінне рішення для локалізації та усунення абсолютно будь-яких травматичних болів, починаючи від побутових травм і закінчуючи спортивною реабілітацією. За допомогою терапії вакуумними банками можна вирішити проблему захворювань м’яких тканин (м’язовий інфаркт, ущільнення м’язової тканини та ін.) і опорно-рухового апарату (артрози, остеохондроз, міофасціальні болі в шиї, кінцівках і спині, ревматичний артрит в ремісії).

Вегетосудинна система

Вакуумна терапія – безпечний спосіб лікування безсоння, мігрені, невралгії різної етіології. За допомогою цього неінвазивного методу можна боротися і з наслідками порушеного кровообігу і лімфи (ендоартеріїти, атеросклероз судин мозку, ДЦП, поліневрит, хвороба Паркінсона та ін.).

Урологія

Баночний масаж допоможе вирішити навіть такі неприємні проблеми як нетримання сечі, ішурія і імпотенція.

Дерматологія

Вакуумна терапія – важлива частина лікування пацієнтів, які страждають від кропив’янки, герпесу, хронічного фурункульозу, нейродерміту і різних дерматозів.

Косметологія

Використовуючи вакуумну терапія, можна забути про проблему передчасного старіння, подвійного підборіддя і ненависного целюліту: в області косметології ефективність методу незаперечна.

Гінекологія

Вакуумна терапія показана при порушеннях менструального циклу, лактаційному маститі. Особливо рекомендована в клімактеричному періоді.

Прийом за попереднім записом.

Для кожного клієнта надається індивідуальний  набір банок одноразового використання.

Записатися на прийом до лікаря фахівця (Київ) можна за телефонами:
(044) 337-90-30; (096) 100-34-02; (050) 100-34-02