АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Кардіологія

Врач кардиолог, Киев — клиника АВИЦЕННА МЕД

Що лікує лікар кардіолог

Найбільш поширеними в сучасному світі захворюваннями є патології серцево-судинної системи. До них відносяться ішемічна хвороба серця і артеріальна гіпертензія. І хоча найнебезпечнішими вважаються онкологічні захворювання, перше місце за смертністю займають саме хвороби серця. Перш за все, це пов’язано з раптовістю розвитку і необхідністю швидкої реакції. Але, на щастя, сьогодні у кардіологів є сучасні методи діагностики. Завдяки їм, є можливість рано виявляти хвороби серця і вчасно зупиняти їх розвиток.

Якщо ж хвороби серця вже діагностовано, то в умовах клініки АВІЦЕННА МЕД можна скористатися широким переліком амбулаторних і стаціонарних способів лікування.

Симптоми захворювань, при яких потрібна консультація кардіолога

Якщо ви спостерігаєте у себе одне або декілька станів, представлених нижче, вам слід негайно звернутися за консультацією до лікаря кардіолога.

  1. Давлячий або пекучий біль в області серця при фізичному навантаженні. Проходить в стані спокою. Може свідчити про стенокардію.
  2. Задишка, яка може бути ознакою не тільки кардіологічних, але і інших захворювань. Ознака серцевої недостатності.
  3. Відчуття збоїв в роботі серця. Може говорити про аритмію.

Фактори ризику розвитку кардіологічних патологій

  1. Цукровий діабет.
  2. Підвищені артеріальний тиск і концентрація ліпідів крові.
  3. Зайва вага.
  4. Відсутність фізичної активності.
  5. Куріння.

Що буде на консультації кардіолога

Лікар кардіолог Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» виконає комплексну діагностику, дасть необхідні рекомендації по корекції способу життя і режиму харчування, щоб максимально відстрочити медикаментозну терапію. При необхідності призначить медикаментозне лікування в домашніх або стаціонарних умовах. Наші кардіологи мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи, постійно вдосконалюють свої знання і завжди в курсі нових методик діагностики та лікування.

Найголовніше, що Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має власне стаціонарне відділення. Це дає можливість з високою результативністю лікувати складні кардіологічні захворювання та проводити процедури по відновленню ритму серця. А сучасний апарат для виконання ехокардіографії (УЗД серця ) дає можливість кардіологу виявляти захворювання на початковому етапі.

Потрібно пам’ятати – рання і якісна діагностика серця дає можливість здійснити своєчасну профілактику і провести максимально ефективну терапію серцево-судинних захворювань.

Записатися на прийом до лікаря кардіолога Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

+38-096-100 34 02

+38-050-100 34 02

+38-044- 337 90 30