АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Стаціонарне відділення

Є медичні маніпуляції, які передбачають перебування під наглядом лікарів.

Щоб пацієнт швидше одужував, дуже важливі комфортні умови і затишна атмосфера. У медичному центрі «АВІЦЕННА МЕД» висококваліфікований і уважний персонал стаціонарного відділення забезпечить все необхідне для якнайшвидшого відновлення пацієнтів навіть після великих операцій.

Стаціонарне відділення центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має палату інтенсивної терапії, а також 10 комфортних палат: три 1-місних, три 2-місних, чотири 3-х місних.
Всі палати обладнані функціональними ліжками з пультом управління, кнопкою виклику медперсоналу. У кожній палаті є кондиціонер, телевізор, санвузол.  

 Умови нашого стаціонару передбачають денне або цілодобове перебування. А також постійне спостереження лікарів, проведення необхідних процедур, аналізів, маніпуляцій і особливу атмосферу, яка абсолютно не асоціюється з перебуванням у лікарні.

Стаціонарне лікування необхідно після здійснення різних оперативних втручань:

  1. Гінекологія.
  2. Проктологія.
  3. Урологія.
  4. Ортопедія і травматологія.
  5. Баріатрична хірургія.
  6. Пластична хірургія та ін.

Стаціонарне відділення Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має всі умови для надання висококваліфікованої допомоги, швидкого відновлення і комфортного перебування:

  1. Комплексне лікування. Це можливість проконсультуватися у лікарів суміжних спеціальностей для поліпшення відновлювального періоду.
  2. Безпека. Це обов’язкові дезінфекція та стерилізація устаткування, матеріалів, інструментів та приміщень. Особлива увага приділяється обробці рук персоналу.
  3. Своя лабораторія. Щоб правильно поставити діагноз або ж ретельно проконтролювати відновлення пацієнта, важливо в будь-який час мати можливість зробити потрібні аналізи. Це забезпечується власною лабораторією клініки.
  4. Комфортні умови. Палати медичного центру мають все необхідне для перебування пацієнтів. Можна викликати медсестру одним натисканням кнопки. Розміщення в палатах – 1-3-місне. Для якнайшвидшого одужання передбачено спеціальне харчування.