АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Дитяча урологія

Консультація дитячого лікаря уролога, Київ - клініка АВІЦЕННА МЕД

Лікуванням захворювань і усуненням патологій сечовивідних шляхів у дітей і статевих органів у хлопчиків займаються дитячі урологи. Крім придбаних урологічних недуг, фахівці допоможуть виявити і усунути вроджені вади розвитку.

Як і при будь-яких інших захворюваннях, в дитячій урології дуже важливі рання діагностика і своєчасне лікування.

 

 

Обов’язково необхідно звернутися до фахівця, якщо ваша дитина скаржиться на:

  • часті і хворобливі сечовипускання,
  • нетримання сечі,
  • болю в спині або животі,
  • відзначаються безпричинні підйоми температури.

Також на наявність проблеми вказують зміни в аналізі сечі.

До дитячого уролога варто звернутися, якщо є підозри на патології сечового міхура, сечовивідних шляхів, статевих органів. Це можуть бути як придбані, так і вроджені недуги. У будь-якому випадку найперше, що необхідно зробити, – якнайшвидше звернутися до фахівця для уточнення діагнозу. Адже не ліковані захворювання з часом загрожують ускладненнями і складніше піддаються лікуванню.

Фахівці Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» проведуть огляд дитини, призначать всі необхідні аналізи та обстеження, підберуть оптимальну схему терапії для лікування захворювань сечового міхура, сечовивідних шляхів і статевих органів.

Оснащення Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» дозволяє, при необхідності, виконувати хірургічні втручання. Найчастіше подібний підхід неминучий при:

  • наявності вроджених і набутих вад,
  • пахових і пахово-мошоночних грижах,
  • варикоцеле,
  • водянці,
  • крипторхізмі,
  • фімозі та ін.

Важливо, що в Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» є можливість отримати консультацію фахівців інших спеціальностей для комплексного лікування пацієнтів. Але необхідно пам’ятати про ту роль, яку виконують батьки, – вони мають поводитися спокійно і приділяти дитині достатньо уваги, щоб процес лікування і одужання був максимально продуктивним.

У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» ви отримаєте весь комплект діагностичних і терапевтичних процедур в комфортних умовах. А лікарі зроблять все від них залежне для того, щоб знайти підхід до дитини і вилікувати патологію.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

(096) 100-34-02; (050) 100-34-02; (044) 337-90-30