Онкохірургія

Загальна інформація

Сьогодні самим страшним діагнозом вважається «рак». І багато хто вважає, що це захворювання вилікувати існуючими в Україні традиційними методами неможливо. Тому звертаються за допомогою до закордонних світил, а деякі шукають порятунок в нетрадиційній медицині.
Але сучасні методи діагностики і лікування раку насправді дуже великі. І рак можна вилікувати! На жаль, багато випадків закінчуються летально. Головне – при перших же симптомах будь-якої недуги звертатися до фахівців. Адже основна проблема в лікуванні онкологічних захворювань – занедбаність. У нашій країні люди зазвичай звертаються за допомогою тоді, коли діагностується рак 3-го або 4-го ступеня. Але важливо розуміти, що практично будь-яку онкологічну проблему в 90-97% випадків можна усунути, якщо виявити її на першій стадії. Безсумнівно, результат залежить від розміру новоутворення, його розташування і структури. Але чим раніше людина звернеться до лікаря, тим вищі шанси перемогти рак.

Існує багато причин появи онкологічних недуг. Серед них:

  1. Шкідливі звички.
  2. Вірусні інфекції в анамнезі.
  3. Регулярне вживання продуктів з консервантами, барвниками, добавками.
  4. Знаходження під прямими сонячними променями в пікові години.
  5. Вплив магнітного / радіаційного випромінювання і канцерогенних / мутагенних сполук.
  6. Спадковість.

Новоутворення бувають двох типів:

  1. Злоякісні. Вони швидко ростуть, можуть з’явитися в одному органі, а потім вразити інший. Саме після видалення таких утворень можливі рецидиви. Якщо не усунути всі уражені клітини, вони знову почнуть розвиватися в тому ж місці або в іншому.
  2. Доброякісні . Повільно ростуть, мають чітку локалізацію і не вражають інші органи і системи. Але якщо їх не видалити, вони можуть стати злоякісними.

У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» борються з усіма видами онкологічних захворювань (урологічними, гастроентерологічними, гінекологічними та ін.).

Перше, що необхідно для успішного лікування, – правильно діагностувати стадію захворювання.
В нашій клініці можливо виконання лапароскопічної біопсії лімфатичних вузлів. Також при необхідності проводяться традиційні і 3D-лапароскопічні операції.

Технічне обладнання Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД», кваліфіковані лікарі з більш ніж 10-річним досвідом роботи, комфортні умови стаціонару і уважний персонал сприяють швидкому і повному одужанню. Важливо – не запускати хворобу і якомога раніше звернутися за допомогою.

Остаточна вартість операції визначається після огляду і консультації лікаря.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

+38(044) 337-90-30

+38(096) 100-34-02

+38(050) 100-34-02

У вас є питання? Зв'яжіться з нами:


  • Пн-Пт: 8:00-20:00
  • Сб: 9:00-18:00