АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Клінічна лабораторія

Здати аналізи, Київ - клініка АВІЦЕННА МЕДДля того, щоб правильно поставити діагноз, призначити оптимальне лікування і проконтролювати хід одужання пацієнта, необхідно вдатися до лабораторних досліджень. Вони показують патологічні процеси на клітинному рівні, тому є максимально інформативним способом діагностики. Примітно, що на підставі лабораторних досліджень можна розпізнати початок розвитку захворювання ще до того, як людина взагалі відчує будь-які симптоми.
Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» має власну клініко-діагностичну лабораторію, в якій виконуються всі необхідні дослідження. Це свідчить про багатопрофільність центру і турботу про пацієнта. Клієнт не має необхідності витрачати час на відвідування інших закладів.

У лабораторії Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна здати:

  1. Загальний аналіз крові. Без цього дослідження рідко можна обійтися при постановці діагнозу. Результат показує склад крові за кількістю клітин і рівень гемоглобіну. Будь-які відхилення свідчать про те, що в роботі організму з’явилися збої. Наприклад, наявність запалення покаже підвищення кількості лейкоцитів, а сильно знижений рівень гемоглобіну може сигналізувати про внутрішню кровотечу.
  2. Біохімічний аналіз крові. Дає картину того, як відбувається обмін речовин в організмі і як функціонують внутрішні органи. Ниркові проби відображають роботу нирок, печінкові – печінки і т. д.
  3. Визначення групи і резус-фактора. Ця інформація важлива, наприклад, при необхідності переливання крові або при великій травмі в результаті нещасного випадку.
  4. Загальний аналіз сечі. Дозволяє оцінити роботу і стан нирок, сечовивідних шляхів та інших органів
  5. Багато інших аналізів – прайс .

Всі дослідження в лабораторії Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» виконуються на сучасному, високоточному діагностичному обладнанні. При необхідності ресурс клініки дозволяє виконувати термінові аналізи, протягом 1-2 годин. Для зручності клієнтів всі результати висилаються на вказану електронну пошту або месенджер.

Важливо пам’ятати, що результати лабораторних досліджень – це ще не діагноз. Правильно розшифрувати і зрозуміти показники може тільки лікар. І лише з урахуванням нормативних значень, історії хвороби пацієнта, симптомів, скарг та результатів інших обстежень фахівець може поставити точний діагноз.

Записатися на аналізи та уточнити можливості, терміни виконання можна звернувшись за телефонами:

+38(044) 337-90-30
+38(096) 100-34-02
 +38(050) 100-34-02