АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Неврологія

Що лікує лікар невролог

Всі ми живемо в умовах постійного стресу, швидкого ритму життя, сильнї напруги і складнощів в роботі та особистому житті. Природно, все це впливає на нашу нервову систему, виснажує її. І все частіше люди звертаються за допомогою до лікарів-неврологів.
Неврологія – дуже велика медична сфера. Лікар невролог лікує захворювання центральної і периферичної нервової систем. У той же час неврологи діагностують і лікують різні незначні порушення, до яких відносяться погіршення пам’яті і зниження інтелекту, депресивні стани, підвищена тривожність, дратівливість, прояв агресивної поведінки. Тобто неврологи займаються усуненням різних патологій нервової системи – від незначних нервових розладів до захворювань головного мозку.

Коли потрібно прийти на прийом до невролога

Якщо ви спостерігаєте у своєму самопочутті, поведінці або стані один з наступних симптомів, обов’язково запишіться на консультацію невролога:

 1. Безсоння.
 2. Шум у вухах і запаморочення.
 3. Погіршення пам’яті.
 4. Втрата свідомості і непритомність.
 5. Погіршення координації рухів.
 6. Мігрені.
 7. Болі в шийному відділі і спині.
 8. Зміни чутливості будь-якої частини тіла.
 9. Погіршення зору, дотику, слуху, нюху.
 10. Слабкість або біль у кінцівках.
 11. Тонус /слабкість у м’язах.

При зверненні з будь-якої з перерахованих вище скарг лікарі Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» нададуть вам кваліфіковану медичну допомогу.

Також важливі спостереження та консультація невролога при:

 • хворобі Паркінсона,
 • розсіяному склерозі,
 • невралгіях трійчастого або лицьового нерва,
 • після перенесених черепно-мозкових травм,
 • при судинних захворюваннях головного мозку і інших патологіях.

Складність діагностики неврологічних недуг полягає в тому, що часто вони «маскуються» під інші захворювання. І для успішного лікування лікаря дуже важливо розпізнати хворобу на ранніх стадіях. Лікарі неврологи Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» мають для цього широкі діагностичні можливості і необхідні знання.
Обстеження починається з консультації невролога, визначення скарг, огляду. Якщо необхідно, пацієнту призначать додаткові апаратні дослідження і аналізи. Залежно від тяжкості стану хворого призначається лікування в умовах стаціонару (денного стаціонару) або амбулаторно.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

 +38(044) 337-90-30

 +38(096) 100-34-02

 +38(050) 100-34-02