АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Видалення каменів у нирках та сечоводі - АВІЦЕННА МЕД, Київ

Останнім часом все більше людей стикається з розвитком сечокам’яної хвороби. Ця недуга дуже поширена через легкість появи – вона може бути викликана порушенням обміну речовин або неправильним харчуванням.

Важливо звертати увагу на больові сигнали в нирках та сечоводі та якомога раніше розпочати лікування. Спочатку може здаватися, що нічого серйозного не відбувається, але в запущених випадках можливі ниркові коліки, що супроводжуються сильними болями.

Якщо хворобу не лікувати, то можлива поява проблем із сечовипусканням, а в майбутньому і розвиток ниркової недостатності.

Виявити каміння або пісок у нирках можна за допомогою ультразвукової діагностики нирок.

Способи лікування каменів у нирках

Сечокам’яну хворобу можна лікувати двома способами:

  1.  Медикаментозним із застосуванням препаратів.
  2.  Хірургічним.

Медикаментозне лікування дасть результати лише у тому випадку, якщо захворювання знаходиться на початковій стадії. Якщо в сечовивідних шляхах вже є камені, то оперативного втручання не уникнути.

Види операцій з дроблення каменів у нирках

Існує два способи проведення операції з видалення каменів у сечовивідних шляхах:

  1.  Уретеролітотомія або пієлолітотомія. Це традиційне хірургічне втручання з виконанням розрізу на передній черевній стінці або попереку. Місце залежить від розташування каменя. Цей спосіб досить травматичний, після операції пацієнт до 10 днів може перебувати у стаціонарі. Працездатність також обмежена (до 30 днів).
  2. Літотомія лапароскопічна. Щадний спосіб хірургічного втручання. Виконується за допомогою лапароскопа. Хірург робить лише кілька невеликих розрізів на передній черевній стінці. Таким чином зменшується крововтрата, менше травмуються тканини, коротший відновлювальний період (у стаціонарі потрібно перебувати близько одного-двох днів), пацієнт швидше повертається до звичного життя (від семи днів).

Центр прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» завжди крокує в ногу з часом і пропонує найсучасніші медичні технології для лікування каменів у нирках.

При цьому ціни на послугу дроблення каміння в нирках залишаються достатньо доступними в Києві та Україні в цілому.

 

Дізнатись ціни на дроблення каменів в нирках

Для дроблення каменів у нирках, сечоводі та сечовому міхурі лікарі центру використовують також контактну лазерну літотрипсію. Безперечна перевага методу в тому, що не робляться жодні розрізи. Високоточний ендоскоп та лазер вводяться в організм пацієнта через фізіологічні отвори. Лазер розбиває велике каміння на частини, які витягуються разом із обладнанням.

Це безпечна і дуже щадна методика. Немає необхідності робити розрізи, немає крововтрати, короткий відновлювальний період (перебування у стаціонарі – максимум 1 день, повернення до активного життя вже через 3 дні) та в принципі неоціненний психологічний комфорт пацієнта.

Урологи Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» проведуть лікування сечокам’яної хвороби з мінімальними хворобливими відчуттями. А сучасне обладнання та висока кваліфікація персоналу дозволять пацієнтові швидко повернутися до звичного життя.

Лікування каменів у нирках – записатися на прийом до уролога Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

(096) 100-34-02; (050) 100-34-02.