АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Видалення геморою

Видалення геморою хірургічним шляхом є практично єдиним способом позбавлення від наслідків захворювання, що досяг III або IV стадії розвитку. Буває, що ця операція проводиться і раніше, проте в такому разі подібне втручання є крайнім заходом. Чи в ній є необхідність — покаже діагностика. Пропонуємо пройти це обстеження у проктологічному відділенні нашої клініки. Тут ви отримаєте не тільки точний діагноз на поточний момент часу, але й ефективні рекомендації щодо подальшого лікування, а також можливість позбутися проблеми швидко та надовго.

Лікування геморою хірургічним шляхом: операції та їх види

На ранніх стадіях захворювання видалення геморою використовуються переважно малоінвазивні методи. Серед найпопулярніших:

  • коагуляція вузлів з використанням електричного струму;
  • інфрачервона фотокоагуляція;
  • склеротерапія;
  • лігування гемороїдальних артерій;
  • кріохірургія та інші.

На жаль, такі процедури не охоплюють переліку клінічних випадків. До того ж, часто пацієнти звертаються за допомогою, коли хвороба вже запущена і вищеназвані способи виявляються безсилими. У таких ситуаціях рекомендуємо проводити гемороїдектомію. Це радикальний метод лікування, який передбачає висічення гемороїдальних вузлів. Результат його застосування полягає у відновленні нормального самопочуття пацієнта та досягненні тривалої ремісії.

Показання та протипоказання до проведення гемороїдектомії

Оперативне втручання у вигляді гемороїдектомії є одним із найефективніших методів лікування геморою. Його застосування призначається у випадках, коли мають місце:

  • випадають вузли, які не піддаються вправленню;
  • тромбоз вузла, що випав;
  • часті та рясні гемороїдальні кровотечі;
  • великі розміри вузлів;
  • сполучення зовнішнього геморою та внутрішнього;
  • низька ефективність консервативної терапії;
  • неможливість використання малоінвазивних методів та інші причини.

Не можна проводити гемороїдектомію при вагітності, онкології, хворобі Крона, поганої згортання крові, наявності гнійних та запальних явищ у кишечнику та/або області ануса. Але й у такому разі необхідно якомога раніше записатися до проктолога. За результатами огляду та аноскопії лікар визначить складність хвороби та підбере згідно з діагнозом методи лікування, які позбавлять гемороїдальних вузлів без шкоди для організму.

Проведення гемороїдектомії

Операція з видалення гемороїдальних вузлів способом гемороїдектомії може проводитись різними методами. Вибір на користь того чи іншого здійснюється з урахуванням характеру захворювання, загального стану організму пацієнта та багатьох інших факторів. Анестезія теж підбирається індивідуально.

Методи гемороїдектомії

НайменуванняПРОВЕДЕННЯРЕАБІЛІТАЦІЯ
1.Відкрита гемороїдектомія по Міллігану-МоргануВузол відсікається нижче лінії перев’язки судинної ніжки. Зовнішні вузли усуваються одним блоком. Кровотеча зупиняється за допомогою ультразвукового гармонійного скальпеля, біполярного коагулятора або іншого схожого функціоналу інструменту. Шви не робляться.Відновлення проходить досить довго і болісно, зате рецидиви трапляються не більше ніж у 5% пацієнтів.
2.Закрита гемороїдектомія за ФергюсономВузол відсікається вище лінії перев’язки судини. Зовнішні вузли видаляються одним блоком. Раневі поверхні вшиваються нитками, що розсмоктуються. Шви робляться безперервними або з окремих вузлів.Регенерація тканин відбувається порівняно швидко. Больовий синдром проявляється з меншою силою, ніж у попередньому випадку.
3.Підслизова гемороїдектомія по ПарксуГемороїдальні вузли видаляються без ушкодження слизової прямої кишки. Операція виконується у підслизовому шарі. Часто супроводжується підвищеною кровоточивістю тканин. Відрізняється технічною складністю, тому проводиться рідко.Післяопераційні болі турбують не сильно. Відсутні ризики порушення процесів сечовипускання.
4.Степлерна гемороїдопексія за ЛонгоЗдійснюється шляхом циркулярної резекції слизової та підслизової кулі нижньоампулярної частини прямої кишки. Внутрішні сплетення січуться, а зовнішні підтягуються вгору. Механічні шви, що перешкоджають подальшому випаданню вузлів, накладаються за допомогою спеціального апарату. Операція призводить до суттєвого зниження кровопостачання зовнішніх вузлів, поступового їх зменшення та покривання сполучною тканиною.Хвороба прооперованих ділянок проявляється не сильно. Реабілітація відбувається швидше, ніж у інших випадках.

На окрему увагу заслуговує операція ТГД (THD) – трансанальна гемороїдальна деартеріалізація. Це найменш травматичний спосіб видалення геморою. Втручання здійснюється в галузі прямої кишки. Практично не викликає крововтрат, болю, дискомфорту. Симптоми зникають відразу після завершення процедури. Реабілітація відбувається швидко.

Переваги видалення геморою в нашій клініці

У проктологічному відділенні нашої клініки працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом, що є вкрай важливим як для якісної діагностики, так і для призначення лікування та проведення оперативного втручання.
Крім того, гарантуємо вам:

  • уміле застосування інноваційних технологій;
  • ефективне та безпечне знеболювання на час проведення хірургічної процедури;
  • дотримання правил асептики та антисептики на всіх етапах обстеження та лікування;
  • максимальний комфорт під час перебування у клініці.

Щоб записатись на прийом або уточнити ціну послуги, заповніть форму зворотного зв’язку, зателефонуйте або напишіть на електронну пошту. Якщо живете у Києві, можете приїхати до нас за вказаною на сайті адресою та особисто домовитись про дату відвідування лікаря.