АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Пластика верхніх повік (верхня блефаропластика)

Блефаропластика повік - клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

Перші вікові зміни найпомітніші на обличчі. Дуже видають вік саме очі, а саме поява складок шкіри, що обвисають, навколо них, зайвих відкладень жиру, птоз зовнішніх куточків. Втрачається свіжість та відкритість погляду, характерна для молодого обличчя. Косметичні засоби у разі безсилі. Ефективно вирішити цю естетичну проблему допоможе пластична хірургія.

Для корекції зони верхніх повік виконується верхня блефаропластика. Метою даного оперативного втручання є висічення зайвих тканин шкіри, видалення частини жирової клітковини або її рівномірніший розподіл, підтяжка м’язових волокон. Для проведення відсутні певні вікові критерії, але найчастіше область довкола очей коригують після 35 років.

Показання та протипоказання для верхньої блефаропластики

Тканини навколо очей мають особливу будову, через що швидше за інші ділянки піддаються процесу старіння. Корекцію верхніх повік проводять при появі наступних змін:

  • обвисла шкіра;
  • опущення століття;
  • м’язова в’ялість;
  • жирові грижі;
  • дефекти повік.

Проведення втручання не показано при захворюваннях серця, ендокринних порушеннях, онкології, проблемах зі згортанням крові, вагітності, лактації. Не проводять блефаропластику під час загострення захворювань, за наявності інфекції. До протипоказань також відноситься глаукома, синдром очної сухості, відшарування сітківки.

Пластика верхніх повік (верхня блефаропластика) - АВІЦЕННА МЕД, Київ

Операція: підготовка та проведення

Після консультації у пластичного хірурга пацієнти проходять обов’язковий огляд у окуліста, загальне обстеження та складають необхідні аналізи. Рекомендовано за 14-21 день до та після операції виключають куріння. Про прийом будь-яких ліків, слід повідомити свого лікаря.

Втручання виконують під загальною анестезією чи місцевим знеболенням. За часом операція триває від півгодини до години.

У процесі операції виконуються такі действия:

  • нанесення розмітки;
  • розтин тканин, підтяжка або часткова резекція м’яза, видалення зайвої шкіри, частини жирового шару;
  • накладання швів.

Блефароплатику проводять у стаціонарі чи амбулаторно. За пацієнтом спостерігають від 1 до 3 днів (стаціонар), а після амбулаторної операції за кілька годин можна йти додому.

Реабілітація та побічні явища

За тиждень після втручання знімають шви. До нормальних постопераційних явищ відносяться утворення синців, набряклість, тимчасовий дискомфорт. Можуть виникнути підвищена світлова чутливість, сльозотеча. Ці симптоми проходять протягом 1-2 тижнів.

Перший тиждень унеможливлюють читання, використання комп’ютера, перегляд телевізора. Тимчасово не користуються лінзами, окулярами, косметикою. Фізичну активність відновлюють не раніше ніж через три тижні.

Після операції можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • сухість очної слизової;
  • кровоточивість;
  • неможливість зімкнути повіки;
  • асиметрія.

Ці проблеми контролює пластичний хірург, який проводив операцію.

Деякі випадки блефаропластики потребують повторного втручання. Його проводять при прогресуванні вікових змін, розвитку сильних ускладнень, незадоволеності результатом.

Ефект верхньої блефаропластики – підтягнута, гладка шкіра повік, відкритий погляд, що робить обличчя молодшим і свіжішим. Усувається не тільки неприємна естетична проблема, а й психологічний дискомфорт, що її супроводжує.

Остаточна вартість визначається після консультації та огляду лікаря.