АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

3D лапароскопія

Низькі ціни на 3D лапароскопію - клініка АВІЦЕННА МЕД

Лапароскопічна операція – це спосіб діагностичного та хірургічного втручання, при якому обстеження або операція проводяться максимально щадним та малотравматичним методом. При лапароскопії лікар не виконує великі розрізи, що довго гояться. Хірург робить невеликі проколи довжиною до 1,5 см. Через ці проколи в організм вводяться необхідні інструменти та камера, за допомогою якої лікар і контролює свої дії, виконуючи потрібні маніпуляції.

Спочатку використовувалася 2D-візуалізація, але вона мала багато недоліків. З розвитком технологій з’явилася 3D-методика проведення лапароскопічних операцій, яка дуже полегшила хірургам роботу та підвищила ефективність проведення маніпуляцій.

Спочатку нову технологію пацієнти сприйняли насторожено – важко було повірити, що через невеликі розрізи можна проводити складні операції та використовувати весь необхідний інструментарій. Але минув час, і 3D лапароскопія зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Вона відрізняється малою травматичністю, коротким відновлювальним періодом, гарною результативністю та доступністю ціни на лапароскопію. Тому хірурги намагаються використовувати 3D лапароскопію у максимально можливій кількості випадків.

Сьогодні 3D лапароскопія у Києві все ще досить унікальна процедура. Устаткування для лапароскопії має високу вартість. Фахівців, які володіють цією методикою – теж небагато. Тому звернення до Київського Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» дає Вам можливість скористатися цією унікальною європейською технологією.

У нашій клініці успішно проводяться такі процедури як: лапароскопічне  відновлення прохідності маткових труб, лапароскопічне видалення кісти яєчника, видалення каменів у нирках та сечовивідних шляхах, лікування варикоцеле та гідронефрозу та багато інших урологічних та гінекологічних операцій.

Лапароскопія Київ — ціни

Лікарі нашої клініки мають необхідні знання і навички в роботі з 3D лапароскопом і успішно застосовують їх на практиці. На прийомі ви зможете отримати детальну консультацію лікаря, провести необхідні обстеження та лабораторні аналізи за доступними цінами.

3D лапароскопія добре зарекомендувала себе в діагностиці та лікуванні урологічних, гінекологічних, гастроентерологічних та інших захворювань.

Переваги 3D лапароскопії:

  • Низька травматичність.
  • Практично виключені рясні крововтрати.
  • Гарний косметичний ефект, оскільки немає великих рубців та шрамів.
  • Рідше розвиваються інфекційні ускладнення.
  • Нижче больовий синдром, тому що менша травматичність.
  • Короткий період відновлення.
  • Доступні ціни на лапароскопію.
  • Психологічний комфорт.

Розвиток 3D-лапароскопії розпочався у Німеччині. Звичайно, перші системи були далекі від апаратів, які використовуються сьогодні. Для візуалізації якісної картинки лікар одягає спеціальні окуляри, як у кінотеатрі, та отримує чітке тривимірне зображення. Такий підхід дозволяє бачити розташування органів та систем максимально реалістично, точніше оцінювати відстані та обсяг. Таким чином, отримані з різних приладів зображення за допомогою 3D-окулярів з’єднуються і дають дуже точну картинку.

Для того, щоб досягти подібних результатів, було проведено колосальну роботу дослідників, інженерів та лікарів. Тільки спільна співпраця дала можливість розробити таку технологію, завдяки якій сьогодні проводяться тисячі успішних операцій без ускладнень та ризиків. І зараз 3D лапароскопія – один із найбільш затребуваних способів діагностики та лікування різних захворювань.

Центр прогресивної медицини АВІЦЕННА МЕД оснащений сучасним німецьким 3D лапароскопом KARL STORZ. Цей прилад суттєво спрощує роботу хірурга і дає можливість отримати справді приголомшливі результати операції.

Читайте також