АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Процедура гастрошунтування шлунку - клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

Мінігастрошунтування – молода, але дуже перспективна методика через високу ефективність та мінімальні ризики для пацієнтів. Суть операції у створенні шлунку малого об’єму шляхом формування з нього невеликої вузької трубки (обсяг – близько 50 мл).

Часто використовувана назва операції – Roux-en-Y-Bypass (описує форму, як тонка кишка, що в нижньому кінці з’єднується з шунтуванням). Так як ця форма схожа на Y, а вигадав її швейцарець Roux, то поширена назва цієї процедури, як Roux-en-Y-Bypass.

Механізм дії мінігастрошунтування простий та ефективний:

Основне показання для мінігастрошунтування – ІМТ > 30 кг/м2 у поєднанні з діабетом 2-го типу!

Прийом та консультація хірурга – клініка прогресивної медицини АВІЦЕННА МЕД.

Переваги процедури гастрошунтування

Мінігастрошунтування – процедура не лише малотравматична, а й високоефективна.
Проведення подібної операції має незаперечні переваги:

  1. У порівнянні з класичним шунтуванням, його міні варіант більш простий у технічній реалізації, має меншу кількість аномостозів та ускладнень після проведення.
  2. Під час проведення мінігастрошунтування підключається мальабсорбтивний компонент, що забезпечує не просто високий, а й стабільний ефект — зниження маси відбувається без збоїв та повернення скинутих кілограмів.
  3. Порушення харчування рідко має виражений характер.
  4. При необхідності операція може бути доповнена/перероблена на інші хірургічні процедури.

Мінігастрошунтування у лікуванні діабету другого типу

Баріатричні операції та мінігастрошунтування у тому числі, рекомендовані як лікування діабету другого типу. Саме другого типу!

Доведено, що при усуненні з харчового циклу дванадцятипалої кишки, вуглеводний обмін у крові швидко приходить у норму, стимулюючи вироблення інсуліну, а паралельне зниження ваги лише стимулює цей процес. Відмічено, що після мінігастрошунтування більшість пацієнтів уже не вдаються до використання препаратів, які знижують цукор у крові.

Техніка проведення мінігастрошунтування

Мінігастрошунтування у нашому медичному центрі «АВІЦЕННА МЕД» здійснюється малоінвазивним методом — лапароскопічно (без великих розрізів, лише з невеликими проколами) під загальною анестезією із застосуванням якісних касет та сучасного обладнання. Це забезпечує швидке одужання та мінімізує ризик ускладнень.

Більшу частину шлунка відокремлюють, але залишають у тілі. Спільно з дванадцятипалою кишкою та частиною тонкої кишки її відключають від пасажу проходження їжі. Харчова каша переходить із маленького шлунка прямо в тонку кишку.
Цей підхід називають шунтуванням. Тривалість операції – близько 1,5-2,5 години.

Вже за кілька годин після виходу з наркозу пацієнт може пересуватися самостійно, а наступного дня — спокійно вживати рідку їжу і воду. Перебування у стаціонарі не перевищує 3 днів.

Звернувшись до клініки «АВІЦЕННА МЕД», ви можете бути впевнені у сприятливому результаті: ми цінуємо свою працю та здоров’я наших пацієнтів!