АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

З червня 2021 року в медичному центрі «АВІЦЕННА МЕД» використовується система гольмієвого хірургічного лазера LumenisR PULSETM 50H USA в урології, гінекології та в загальній хірургії. Подача енергії гольмієвого лазера ідеально підходить для проведення мінімально інвазивних хірургічних втручань.

хірургічний лазер LumenisR PULSETM АВІЦЕННА МЕД

УРОЛОГІЯ

  1. Літотрипсія (каменедробіння).
    Ендоскопічне черезуретральне подрібнення сечових каменів в уретрі, сечовому міхурі, в сечоводах і в мисках нирок, включаючи цистінові камені, камені оксалату кальцію, моногідрату та дигидрата оксалату кальцію. Видалення віддалених застряглих фрагментів каменів в областях, недосяжних для дротяного провідника ендоскопа.
  2. Ендоскопічний трансуретральний розтин передміхурової залози, розсічення шийки сечового міхура при лікуванні гіперплазії передміхурової залози, абляція передміхурової залози з допомогою гольмієвого лазера, резекція передміхурової залози за допомогою гольмієвого лазера (HOLRP), гемостаз, вапоризація і висічення доброякісної гіперплазії передміхурової залози (Аденоми).
  3. Лапароскопічні та ендоскопічні операції в урології із застосуванням абляції, вапоризації, розсічення, висічення і коагуляції м’яких тканин для лікування поверхневих і інвазивних пухлин сечового міхура, уретри і сечоводів, стриктур сечоводу і контрактур шийки сечового міхура, резекції нирки, а також для лікування патологічних змін зовнішніх статевих органів.

ГІНЕКОЛОГІЯ

Лапароскопічна гінекологічна хірургія із застосуванням абляції, вапоризації, розсічення, висічення і коагуляції м’яких тканин при операціях на матці, трубах, яєчниках, при резекції або лізису спайок, а також для лікування патологічних змін зовнішніх статевих органів.

ЗАГАЛЬНА ТА ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНА ХІРУРГІЯ

  1. Лапароскопічна хірургія із застосуванням абляції, вапоризації, розсічення, висічення і коагуляції м’яких тканин при видаленні каменів жовчного міхура та жовчних протоків, видаленні апендикса, видаленні доброякісних і злоякісних пухлин черевної порожнини, повної або часткової резекції внутрішніх органів, резекції або лізису спайок, видаленням грижі.
  2. Ендоскопічна хірургія при відеогастроскопії або колоноскопії із застосуванням абляції, вапоризації, розсічення, висічення і коагуляції м’яких тканин при лікуванні раку ободової та прямої кишки, видаленні поліпів сигмовидної кишки, лікуванні виразок стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки.
  3. Відкрита хірургія із застосуванням абляції, вапоризації, розсічення, висічення і коагуляції м’яких тканин при видаленні молочної залози, лікування геморою, висічення кісти куприка (пілонідальна кістектомія).

Ми робимо все для пацієнтів, щоб звести до мінімуму травматичність і тривалість операцій з метою якісного і швидкого відновлення здоров’я в післяопераційному періоді.