АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Збільшення грудей

Операція Збільшення грудей - клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

Сучасна медицина надає багато можливостей для жінок, які хочуть змінити свою зовнішність. Одним із найбільш затребуваних методів є збільшення грудей.

Хоча існують різні способи збільшення грудей, хірургічна операція все ще є найефективнішим і найбезпечнішим методом.

Збільшення грудей є однією з найпопулярніших та найдоступніших операцій у пластичній хірургії. Якщо вас не влаштовує розмір грудей, а ви хочете, щоб вони були більшими і виглядали краще – пластичні хірурги нашої клініки прийдуть вам на допомогу.

У клініці АВІЦЕННА МЕД ми пропонуємо процедуру збільшення грудей, яка дозволяє досягти бажаного розміру грудей та надати їй жіночності. Операція маммопластики проводиться висококваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання та технологій.

Однією з головних переваг хірургічного збільшення грудей є можливість точно визначити бажаний розмір грудей. Під час ендопротезування молочних залоз завдяки використанню імплантатів виконується збільшення грудей до бажаного розміру.
Наша команда фахівців допоможе вибрати оптимальний розмір, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта та її побажання. В результаті, жінка отримує груди, які відповідають її бажанням і надають їй впевненості в собі.
Ще однією перевагою хірургічного збільшення грудей є тривалість ефекту. Після операції розмір грудей залишається незмінним протягом багатьох років. Це робить процедуру більш економічною порівняно з іншими методами збільшення грудей, які потребують періодичного повторення.

Якщо у більшості хірургічних втручань результат залежить від майстерності хірурга, то у разі ендопротезування важливе місце посідає якість імплантатів. Важливо використовувати матеріали, які мають сертифікат якості та безпечні для здоров’я.

У Центрі прогресивної медицини “АВІЦЕННА МЕД” використовуються лише якісні сертифіковані імплантати провідних європейських виробників.

Дізнатись ціни на пластичні операції

Показання для пластики грудей

 1. Асиметрія чи дефекти розвитку залоз.
 2. Зменшення об’єму грудей після схуднення чи годування.
 3. Протезування залози після її видалення.

Протипоказання для операції зі збільшення грудей

 1. Захворювання молочних залоз.
 2. Хронічні недуги у стадії загострення.
 3. Алергія на силікон.
 4. Інфекційні, ендокринологічні, онкологічні та кардіологічні захворювання.
 5. Заняття спортом на високопрофесійному рівні.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Після огляду мамолога, терапевта, консультації хірурга та анестезіолога потрібно пройти комплексне обстеження та здати аналізи (аналіз крові та сечі, УЗД молочних залоз та інші). Необхідно повідомити лікаря про прийом будь-яких лікарських засобів. За 12 годин до маммопластики не можна їсти.

Види операцій зі збільшення молочних залоз

Можливе використання імплантатів різних видів, форм та розмірів. Вибір залежить від вихідних даних молочної залози та побажань пацієнтки.

Також груди можна збільшити завдяки власній жировій тканині пацієнтки. Такий вид втручання називається ліпофілінгом.

Проведення операції маммопластики

Після здачі аналізів та проходження обстеження призначається день операції. Її тривалість – у середньому 3 години.

 • Виконується анестезія.
 • Виконуються розрізи – під грудьми (найчастіше), навколо соска (є ризик порушення функціонування молочних ходів), через пахвову западину (перевага – непомітність шва).
 • Створюється пахвова кишеня для встановлення імплантату.
 • Лікар накладає шви.

Відновлювальний період

Після маммопластики 2-3 дні необхідне спостереження медичного персоналу. Загалом через 2 тижні лікар знімає шви. Необхідно носити компресійну білизну протягом 1,5 місяця.

Ризики та побічні ефекти

Є ризик того, що груди з імплантатом можуть стати твердішими за природні. Можуть утворюватися синці, рубці, гематоми, набряки.

Звернувшись до нашої клініки, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну медичну допомогу та результат, який буде відповідати вашим очікуванням. Зробіть перший крок до нового життя вже сьогодні та записуйтесь на консультацію наших фахівців.