АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя - клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

Як не сумно, вік відбивається на нашій особі. Стан шкіри погіршується, а разом із цим з’являються зморшки, знижується тонус, овал обличчя стає менш чітким. І якщо раніше косметичний догляд давав хороші результати та допомагав зберігати свіжість, то з віком цього недостатньо. Причиною таких змін є гравітаційний птоз, тобто опущення м’яких тканин обличчя. В арсеналі сучасної медицини є безліч варіантів повернути молодість.

Але, на жаль, єдиний спосіб вирішити цю проблему – пластична хірургія.

Поліпшити контур обличчя допоможе фейсліфтінг – кругова підтяжка. Її проводять клієнтам віком 45-60 років. Причому підтяжку роблять не лише жінки, а й чоловіки. Перевага фейсліфтингу в тому, що він дає можливість покращити глибокі структури поверхневої м’язово-апоневротичної системи (пов’язує лицьові м’язи зі шкірою) та підшкірної жирової клітковини, а не просто зробити корекцію вікових змін.

Види пластичної підтяжки обличчя

Виділяють три відділи – нижній, середній та верхній. Умовно вони поділені на рівні брів та ніздрів горизонтальними лініями. Спочатку ознаки старіння відзначаються у верхній зоні, потім у середній і далі в нижній та в ділянці шиї.

Показаннями до проведення кругової підтяжки обличчя є опущення зовнішніх куточків очей, глибокі носогубні складки, провисання та опущення м’яких тканин обличчя, подвійне підборіддя. Не можна виконувати фейсліфтинг, якщо пацієнт має захворювання (загострені хронічні хвороби, онкологічні, інфекційні, ендокринологічні) або порушене згортання крові.

При підтяжці можливий вплив на брови та лоб, середню область, нижні 2/3 обличчя, шию. Можна виконати кругову підтяжку трьох зон разом. Можливе застосування ендоскопічної техніки.

Проведення процедури кругової підтяжки обличчя

Операція триває від 2 до 6 годин і відбувається під загальним наркозом. Розріз роблять перед вухом, далі довкола нього по завушній борозні. Залежно від ситуації видаляють надлишок шкіри або переміщають її, виконують пластику поверхневої м’язово-апоневротичної системи. Потім хірург накладає шви.

Підтяжка особи – ціни в клініці АВІЦЕННА МЕД

Перебування у стаціонарі не перевищує три дні. Можлива поява слабкості, зниження чутливості у зоні операції, підвищення температури тіла. Шви знімають за 7-10 днів. Важливо обмежити фізичні навантаження та теплові процедури, не перебувати довго під впливом ультрафіолетового випромінювання. У такий спосіб знижується ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Записатися на прийом до пластичних хірургів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

(096) 100-34-02; (050) 100-34-02

Читайте також

Абдомінопластика

Якщо необхідно скоригувати зовнішній вигляд передньої черевної стінки, яка могла...