АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Ліпофілінг

Ліпофілінг - корекція тіла в клініці АВІЦЕННА МЕД, Київ

У боротьбі за красу всі засоби прийнятні. І можливості сучасних медицини та косметології постійно надають нові способи повернути молодість. Так, одним із дуже популярних методів є ліпофілінг – трансплантація жирової тканини. Суть процедури полягає в тому, що власну жирову тканину пацієнта (з живота або з бічної поверхні стегон) переносять в інші місця. Таким чином коригують контури тіла та обличчя.
Величезна перевага подібного підходу в тому, що малоймовірне відторгнення введеного матеріалу. До того ж тривалість операції становить не більше 1 години та супроводжується мінімальним дискомфортом у відновлювальному періоді.

Для чого використовується ліпофілінг

Ліпофілінг застосовують для:

  • зміни контурів тіла;
  • заповнення зморшок та складок;
  • збільшення обсягу підборіддя, губ, вилиць, молочних залоз, сідниць;
  • зменшення обсягу тканин;
  • заповнення втягнутих рубців;
  • корекції кривизни гомілок та ін.

У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» операцію проводять у стаціонарі. Спеціальними шприцами роблять проколи та набирають жирову тканину. Після очищення та обробки матеріал вводять в іншу зону, яка потребує корекції. Слідів після маніпуляцій не залишається.
Якщо дотримані всі вимоги та запобіжні заходи, то ризики проведення процедури зведені до мінімуму. Щоправда, можливе утворення почервоніння, набряків та синців, але вони пройдуть через 1-2 тижні.
Після ліпофілінгу кілька тижнів необхідно виключити фізичні навантаження.

Серед порівняно незначних недоліків можна відзначити те, що жир розсмоктується лише на 30-50% та його можливі обсяги для введення обмежені. У місцях забору матеріалу можуть утворюватися рубці. Постійний результат закріпиться лише після кількох процедур, оскільки введений жир 2-3 місяці розподіляється в організмі.

Записатися на прийом до пластичних хірургів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02

Читайте також