АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Інтимна пластика

Інтимна пластика. АВІЦЕННА МЕД, Київ

Красива людина красива у всьому. І сьогодні рівень розвитку медицини пропонує споживачам послуги задоволення будь-яких потреб.
Якщо у жінки є незадоволеність щодо зовнішнього вигляду статевих органів, то скоригувати їх форму та збільшити сексуальну привабливість допоможе інтимна пластика.

Виконувані процедури пластичних операцій

Серед процедур, які виконують спеціалісти Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД»:

  1. Можливість відновлення цноти (гіменопластика).
  2. Розсічення незайманої пліви (хірургічна дефлорація).
  3. Пластика статевих губ (лабіопластика).

Показання до гіменопластики — втрата цноти після спортивної травми або з необережності, релігійні чи естетичні погляди. Протипоказання – гінекологічні та хронічні захворювання іншої етіології.
Гіменопластика може бути короткостроковою (проводиться за кілька днів до передбачуваної дефлорації) та довгостроковою (результат зберігається на кілька років). Відновлену незайману пліву неможливо відрізнити від справжньої.

За допомогою лабіопластики можна покращити вигляд статевих органів, усунути дефекти після травм (наприклад, післяпологових).
Протипоказання – гінекологічні та венеричні захворювання.
Пластика великих статевих губ передбачає їх збільшення чи зменшення. Збільшення відбувається шляхом пересадки власної жирової тканини (ліпофілінгу) або введення біогелів. Зменшення великих статевих губ відбувається за допомогою висічення тканин або ліпосакції.
Пластика малих статевих губ зазвичай має на увазі їх зменшення. За необхідності збільшення вводиться біогель.

Як і перед будь-яким оперативним втручанням, необхідно виконати лабораторні дослідження:

  • Аналіз крові (загальний аналіз, згортання, венеричні захворювання);
  • Загальний аналіз сечі;
  • Аналіз гінекологічного мазка.

У середньому операція триває від 40хвилин до 1 години. Залежно від ситуації використовується загальний чи місцевий наркоз.
У післяопераційному періоді можливі набряклість, болючі відчуття при ходьбі, незначні крововиливи. Важливо обробляти шви антисептиками, не вживати алкоголь і не виконувати теплові процедури. Фізичні навантаження також варто обмежити. У середньому за місяць від втручання не залишиться і сліду.

Записатися на прийом до пластичних хірургів / гінекологів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02

Читайте також