АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Діспорт. Боротьба зі старінням шкіри ін’єкційними методами.

Лікування старіння шкіри за допомогою ін'єкцій. АВІЦЕННА МЕД, Київ

Сьогодні молодість – це ресурс. Тому і чоловіки, і жінки хочуть виглядати доглянуто, підтягнуто і молодшими за свої роки. На зовнішній вигляд людини звертають увагу і при знайомстві, і подальшому спілкуванні. Саме тому в наші дні така популярна ін’єкційна підтримка шкіри в тонусі. Адже цей спосіб дуже дієвий, але в той же час практично безпечний.

Усі розуміють, що впевненість у своїй красі дає людині внутрішнє відчуття щастя, що у свою чергу притягує успіх, удачу та вселяє віру у свої сили. А з віком, накопиченим досвідом, пережитими стресами, неправильним харчуванням, постійним негативним впливом навколишнього середовища, шкіра старіє, стоншується, втрачає тонус, з’являються зморшки. Це однозначно не тішить нас.

На щастя, сучасна медицина постійно розвивається та пропонує різноманітні способи вирішення проблем старіння шкіри. І, як уже говорилося вище, найбезпечнішими та мінімально безболісними інвазивними способами є ін’єкції.

За допомогою уколів краси можна не лише розгладити зморшки, але й змінити форму губ, додати їм об’єму. Для цього використовують «Діспорт» («Ботокс»). Дані препарати мають у своїй основі очищений та пов’язаний альбумінами ботулотоксин типу А. Ця речовина припиняє передачу до м’яза від нервового закінчення нервового імпульсу. І таким чином м’яз на 5-8 місяців втрачає рухливість.

Серед переваг уколів краси – нешкідливість, безпека та швидкість виконання. У терапевтичних цілях «Діспорт» («Ботокс») вже понад 10 років використовують у педіатрії та неврології, де він дуже добре себе зарекомендував. Головне – пам’ятати, що важливо звертатися до висококваліфікованих фахівців, які використовують лише якісні та перевірені препарати у потрібній дозі. Не варто гнатися за низькою ціною – зазвичай за нею криються послуги недосвідчених або косметологів-початківців, які використовують засоби сумнівної якості.

За допомогою уколів можна скоригувати форму не лише губ, але також покращити контури обличчя. Це називається філінг (контурна пластика). Препарати-філери заповнюють дефекти шкіри, і рельєф стає більш рівним. Філінг відмінно вирішує проблему горизонтальних зморшок на шиї та глибоких носогубних складок.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02

Читайте також