АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя. клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

Якщо раніше при словосполученні «повернути молодість» перед очима одразу поставав хірург зі скальпелем, то зараз медичні можливості радують неінвазивними та малоінвазивними варіантами збереження та повернення краси.
Контурна пластика дає можливість скоригувати форму різних частин обличчя (носогубних складок, губ і вилиць), вирішити проблему рубців. За допомогою уколів під шкіру вводяться філери – речовини на основі гіалуронової кислоти.
До контурної пластики слід вдатися за наявності складок на переніссі та носогубних складках, при опущенні куточків рота, асиметрії губ, для зміни форми вилиць, підборіддя та ін., щоб заповнити дрібні зморшки, надати об’єм губам або нижній та середній частині обличчя, для корекції атрофічних рубців і т.д.

Звичайно, існують і протипоказання – патології згущення крові, активний герпес, цукровий діабет, захворювання тканин аутоімунного походження, вагітність, період годування, запалення в місці ін’єкції та інше.
Контурна пластика – досить проста процедура. Головне — пам’ятати, що важливо звертатися до висококваліфікованих фахівців, які працюють лише з якісними та перевіреними речовинами у потрібній дозі. У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» застосовують такі препарати, як «Теосіаль», «Реванес», «Ювідерм» та ін. Вони біосумісні, гіпоалергенні, легко вводяться та не мігрують під шкірою.
Безперечні переваги контурної пластики – ефективність, доступність, відсутність підготовки та відновлювального періоду, безпека, відносна безболісність. За одну процедуру можна вирішити кілька проблем. Тривалість – від 40 хвилин до 1 години. Ефект зберігається 12-18 місяців.

Важливо пам’ятати, що після контурної пластики може спостерігатись невеликий набряк, який проходить через 2-4 дні. Після процедури необхідно утриматися від теплових процедур, відвідування лазні та сауни терміном до 14 днів, а також намагатися менше бувати під дією прямих сонячних променів.

Сьогодні зовнішній вигляд людини відіграє ключову роль життя. Тому, якщо ви не задоволені своєю зовнішністю, звертайтеся до нас.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:
(096) 100-34-02; (050) 100-34-02

Читайте також