АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Лікування передчасного сім’явиверження

Передчасна еякуляція - діагностика та лікування. АВІЦЕННА МЕД, Київ

За статистикою, у світі люди витрачають на секс 1% часу неспання. Це досить багато. І, звичайно, хочеться, щоб подібне проведення часу викликало тільки приємні емоції.

На жаль, чоловіки все частіше стикаються із проблемою передчасної еякуляції. Згідно з дослідженнями, 20-25% представників сильної половини людства не можуть стримати сім’явиверження навіть протягом середнього за тривалістю статевого акту. Як результат, незадоволене бажання жінки, розгубленість чоловіка, зачеплене самолюбство та втрата впевненості у своїх силах. І ще півбіди, якщо жінка зможе підтримати чоловіка, знайти потрібні слова та правильно відреагувати. Але ж буває, що подібні ситуації закінчуються претензіями, образами, нерозумінням. Тому можна з упевненістю говорити, що крім медичного аспекту, передчасна еякуляція є соціальною проблемою. Адже зачеплене самолюбство знижує самооцінку, віру у свої сили, призводить до тривожності, і в результаті знижується якість сексуального життя і чоловіка, і жінки.

Причини виникнення швидкої еякуляції

Причин, які можуть спровокувати передчасне сім’явиверження, досить багато. Вони можуть бути як фізіологічними,так і психологічними.

  • Схильність до постійних стресів і, як наслідок, депресивні стани, тривога.
  • Зміна партнерки.
  • Нестача магнію в організмі.
  • Тривале статева утримання.
  • Запальні процеси в органах малого тазу внаслідок урологічних інфекцій.
  • Підвищена чутливість головки полового члену.
  • Ушкодження спинного мозку та інші.

Лікування передчасного сім’явиверження

Все починається із консультації лікаря-уролога. Саме він допоможе правильно встановити причину сексуального розладу на підставі комплексної діагностики.

Оскільки причини передчасного сім’явиверження мають різне походження, то й методи лікування виділяються відповідно до етіології.

  1. Робота з психотерапевтом  – усунення психологічних проблем.
  2. Призначення лікарських засобів для лікування запальних захворювань сечостатевої системи або зниження рівня тривожності.
  3. Хірургічне втручання – усунення фізіологічних проблем.

Вважається, що сьогодні основною причиною передчасної еякуляції є підвищена чутливість головки статевого члена. Цю патологію усувають з допомогою оперативного втручання – денервації.

Але спершу важливо підтвердити діагноз. Для цього проводять лідокаїнову пробу. Область вуздечки обробляють 10% розчином лідокаїну за 30 хвилин до статевого акту. Через 10 хвилин препарат змивають.

Потім важливо оцінити результат. Якщо статевий акт продовжився в 2-3 рази довше, ніж зазвичай, результат операції буде задовільним. Якщо ж такого ефекту не настало, то, ймовірно, виникне необхідність медикаментозної терапії.

 У Центрі прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» за допомогою сучасного високоточного обладнання висококваліфіковані лікарі допоможуть вирішити проблему передчасного сім’явиверження, причиною якого є підвищена чутливість головки статевого члена. Для проведення цієї операції використовується лазерна технологія, завдяки якій знижуються крововтрати, стерилізується оперована поверхня, мінімізується болючість (можливе використання місцевої анестезії), скорочується час втручання та відновлювального періоду, виключено набряк тканин.

В результаті процедури знижується чутливість головки статевого члену та якість сексуального життя покращується.

Записатися на прийом до лікарів Центру прогресивної медицини «АВІЦЕННА МЕД» можна за телефонами:

(096) 100-34-02, (050) 100-34-02.

Читайте також