АДРЕСА:

Київ,

вул.Дегтярівська, 48

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В КЛІНІЦІ:

Пн-Пт 8:00-18:00

Сб 9:00-18:00

Пошук
Close this search box.

Ліпосакція

Ліпосакція - клініка АВІЦЕННА МЕД, Київ

У поняття про красу в сучасному житті зовсім не вписуються зайві кілограми, незалежно від місця їхньої локалізації. Саме тому дедалі більше людей замислюються над вирішенням цієї проблеми хірургічним шляхом. Професійний пластичний хірург допоможе досягти Вам ідеальних пропорцій тіла легко та швидко, без необхідності виснажувати організм вимотуючими тренуваннями у спортивному залі або позбавляти себе задоволення, тривало обмежуючи харчовий раціон за допомогою різноманітних дієт.

Розвиток індустрії краси в медичній галузі, дозволив зробити ліпосакцію (видалення небажаних жирових відкладень оперативним шляхом) нескладною та досить затребуваною процедурою

Показання для застосування ліпосакції

Наявність локальних відкладень ліпоїдної тканини локалізується в області обличчя (підборіддя та шия, поверхня щік) і тіла (груди, живіт, плечі, пахвова область, зона лопаткових кісток, живіт, колінні суглоби, стегна, задня та бічна поверхня гомілок).

Протипоказання:

 • наявність в анамнезі хронічних захворювань;
 • інфекційні процеси різної етіології;
 • період виношування вагітності та лактації;
 • злоякісні новоутворення різної локалізації;
 • наявність виразкової хвороби шлунка.

Підготовка до процедури

Першим етапом є первинне звернення до клініки для проведення консультації та складання подальшого плану лікування. Пластичний хірург проведе низку заходів для визначення обсягу та особливостей проведення запланованого оперативного втручання: збере анамнез, проведе очний огляд, призначить низку необхідних клінічних аналізів та інших діагностичних процедур, у разі потреби призначить консультацію суміжних фахівців. Обов’язково варто повідомити лікаря, що оперує, про прийняті медикаменти, проведені раніше операції, наявність хронічних захворювань.

Рекомендується відмовитися від куріння за 2-3 тижні до та після дати проведення процедури.

Видалення жирових відкладень за допомогою ліпосакції - АВІЦЕННА МЕД, Київ

Види ліпосакції, що застосовуються у сучасній пластичній медицині.

 1. Класичний метод передбачає вплив вакуумного аспіратора.
 2. Шприцевий метод – видалення жиру за допомогою шприца.
 3. Туменесцентний метод передбачає попереднє введення розчину Кляйну в ділянку, що оперується.
 4. Ультразвуковий метод ліпосакції здійснюється за допомогою впливу ультрозвуком на ліпоїдну тканину за допомогою введення в підшкірно-жировий шар ультразвукового зонда.
 5. Лазерний метод. Неінвазійна методика, що використовується при невеликих обсягах тканин, що видаляються, передбачає черезшкірний вплив лазера і подальше виведення жирових відкладень печінкою. Інвазійна методика лазерної ліпосакції здійснює дренаж жирових відкладень, розбитих лазером через мікропроколи. Ця варіація використовується за великої кількості жирової тканини. Необхідно враховувати можливість прояву критичного життя ускладнення — жирової емболії (закупорювання судин різного діаметра ліпоїдними частинками).

Проведення оперативного втручання

Технічні особливості операції залежить безпосередньо від індивідуальних особливостей пацієнта, запланованого обсягу процедури, локалізації процесу. Незалежно від цих параметрів виділяють два основні етапи лікування:

 1. Підготовчий включає вплив на проблемні зони фізичних або хімічних факторів (обробка лазером або ультразвуком, введення медикаментозних препаратів).
 2. Основний етап процедури – виконання розрізів, введення канюль, аспірація.

Незалежно від обсягу, ліпосакція проводиться виключно в умовах стаціонару. Проводиться знеболювання за допомогою загальної чи регіональної анестезії.

Ціни на ліпосакцію

Період реабілітації

Тривалість залежить від тактики та обсягу лікування, максимальна тривалість – 1 місяць. Шви знімають приблизно 7 день після процедури.

Реабілітація передбачає носіння компресійної білизни протягом місяця. Пацієнтам необхідно обмежити фізичні навантаження, проведення теплових процедур протягом орієнтовно 2-х місяців. Повернутися до звичного пацієнта способу життя, можливо після дозволу лікаря.

Можливі ризики та ускладнення

У разі раннього зняття післяопераційного бандажу, можлива поява гематом та набряків м’яких тканин.

Пацієнтам варто пам’ятати, що процедура ліпосакції не є методом нормалізації обмінних процесів або лікування ожиріння, вона спрямована лише на коригування контурів людини.

Результат проведення процедури є довгостроковим. Але внаслідок відсутності збалансованого живлення, регулярних помірних фізичних навантажень допускається ймовірність розростання ліпоїдної тканини в інших зонах, що призводять до несиметричності контурів.

Ліпосакція – хірургічне лікування, що сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду людини, усунення психологічного дискомфорту та комплексів!

З орієнтовною вартістю процедури можна ознайомитись у прайсі клініки, остаточна – визначається після очної консультації.

Запис до фахівців клініки на консультацію здійснюється за телефонами:
044-337 90 30; 050-100 34 02; 096-100 34 02.
Читайте також

Абдомінопластика

Якщо необхідно скоригувати зовнішній вигляд передньої черевної стінки, яка могла...